1. pomoc - soutěž Tisk E-mail
Napsal Ing. Daniela Sobotková

Soutěž v první pomoci

Účast naší školy na soutěži v první pomoci, kterou pořádá soukromá zdravotnická škola Mělník na tábořišti ve Lhotce se stala již tradicí. 27.4.2010 jsme se tedy opět vypravili řešit problémové situace, které si pro nás a další školy připravili studenti 3. ročníku zdravotnické školy. Soutěž se odehrává v okolní přírodě, proto nás velmi potěšilo, že zprvu podmračené počasí se nakonec umoudřilo a vysvitlo nám hřejivé sluníčko. Soutěžící čtyřčlenné týmy se vrhly do akce a za své výkony se rozhodně nemusel stydět nikdo (i když neskončil na stupních vítězů). Konkurence byla silná, ale v závěru jsme si mohli říci, že nikdo ze soutěžících se v kritických životních situacích nemusí cítit bezradný a bude umět pomoci.

Na závěr umístění našich družstev:

8. místo

IX.třída: Jana Podráská, Markéta Stejskalová, Michaela Drebitková, Nikola Gurvayová

9. místo

VIII. A: Karel Boček, Milan Chodůr, Jaroslava Klučinová, Adéla Bláhová

10. místo

VIII.B: Lukáš Novotný, Veronika Stejskalová, Kristýna Stejskalová, Hana Podráská

Za ZŠ Mšeno Daniela Sobotková