Adaptační kurz 6. třídy Tisk E-mail

Adaptační - zážitkový kurz 6. třídy

Ve středu 30. září ráno odjelo 26 žáků 6. třídy vstříc třídennímu pobytu v penzionu Skalka u Doks. Cílem akce bylo stmelit třídní kolektiv, naučit se sebeovládání, umění naslouchat ostatním a respektovat je, a objevit v sobě skryté možnosti. To vše formou zajímavých a atraktivních her a jiných aktivit, které si šesťáci dokonale užívali.

Pod vedením zkušeného lektora Mgr. Jiřího Sixty a za pomoci Mgr. Hany Nečasové přicházeli na to, že ve škole i v životě je nutné dodržovat určitá pravidla, že týmovou spoluprací zvládnou i velice těžké úkoly, že dokáží spolu vycházet a diskutovat o problémech. Bylo velmi příjemné sledovat, jak se mění jejich názory na své spolužáky, jak se snáží hledat své pozitivní stránky a využít je ve prospěch kolektivu. Většina žáků hodnotila celý kurz na výbornou a mrzelo je, že nebyl program delší.

Nezbývá než popřát „šesťákům“, aby zkušenosti a zážitky z kurzu dokázali přenést do každodenního života.

Aktualizováno ( Neděle, 04 říjen 2009 )

1928.jpg