Hlavní stránka

Závěrečná prezentace projektu Tisk E-mail

LogoZdraví v našich rukách

Dne 21.9. začal projekt , který trval až do 25.9.

Žáci se rozdělili do skupin k jednotlivým učitelům. Každý učitel měl svůj program se svým odlišným zaměřením. Někteří sestavovali elektronicky zdravý jídelníček pro dospělé. Další skupina sestavovala kuchařku žákovských receptů. Jiní se zase zabývali navykovými látkami ohrožujícími zdraví a zjistili, že kuřačka za 17 let aktivního kouření vydala 400 000,- Kč za cigarety. Výtvarná skupina obohatila projekt svými výtvory. Ve školní kuchyňce se vařily recepty žáků. Chemická skupina si všímala chemického složení potravy. 1.stupeň se zejména zabýval zdravými a nezdravými jídelníčky a vařil zdravá jídla. 1. a 3. třída se společně vydala v rámci projektu do divadla, zatímco 4. a 5. třída šla na exkurzi k místní paní zubařce. Poslední den projektu skupiny prezentovaly své výtvory na sále školy. Tento projektový týden byl velice poučný a dozvěděli jsme se spoustu nových informací. (napsali žáci 9. třídy)

Článek a foto v Deníku Mělnicka

Aktualizováno ( Čtvrtek, 15 říjen 2009 )

2009.jpg