Hlavní stránka

Tisková zpráva Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jiřina Trunková

Logo projektuZdraví v našich rukách

Celoškolní projekty jsou prostředkem k propojení znalostí a dovedností získaných v jednotlivých vyučovacích předmětech. Posilují u žáků osobnostní rozvoj a klíčové kompetence zaměřené na komunikaci a spolupráci, řešení problémů a tvořivost, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, myšlení a učení, zdůvodňování.
Koncem září, konkrétně v pátek 25. 9. od 10 hodin, vyvrcholí na naší Základní škole celoškolní projekt Zdraví v našich rukách zaměřený na zdravý životní styl. Před svými spolužáky vystoupí jednotlivé týmy se svými prezentacemi zpracovaných zadání.
Ale v pátek bude rušno na naší škole už od rána! K soutěžnímu klání jsme pozvali školní týmy ze škol působících na území Sdružení obcí Kokořínska. A soutěžní disciplína? Příprava studeného občerstvení při zachování principů zdravé výživy.
Vážení spoluobčané, přijměte pozvání a přijďte ochutnat a nechat se inspirovat od malých kuchařů. Od 9 hodin vám školní týmy představí své kulinářské pochoutky.

PS: obrázek při titulku je vítězné logo projektu navržené a vybrané žáky naší školy.

Aktualizováno ( Pondělí, 28 září 2009 )

skola_kvet2.jpg