Valentýnská disco Tisk E-mail

Plakátek - Valentýnská disco

Páteční odpoledne patřilo 9.A, která zorganizovala Valentýnskou diskotéku, a všem žákům, kteří toho využili, a přišli si zatancovat, zasoutěžit, poslechnout moderní rytmy či jen „poklábosit s kamarády“.

Celý sál organizátoři nazdobili barevnými papíry a srdíčky, a protože Valentýn je svátek zamilovaných, převládala růžová a červená barva. Dvouhodinový program byl zpestřen různými soutěžemi a tombolou a nikomu nevadilo, že je pátak třináctého.

Za organizátory napsala Jana Trunková, IX.A:

Svátek zamilovaných jsme oslavili tancem

V pátek 13. února, den před svátkem zamilovaných, připravila třída IX.A pro všechny žáky školy Valentýnskou diskotéku od 14. hodin na sále školy.
Ti, kteří přišli a měli na sobě motiv srdíčka, měli jistý lístek do krásné tomboly. Všichni se mohli zúčastnit i zajímavých soutěží , které pro ně byly připraveny! Atmosféra byla opravdu super, a proto se odpoledne nikomu nechtělo domů. Tak snad za rok zase…

Aktualizováno ( Pátek, 20 únor 2009 )

2009.jpg