Menu Content/Inhalt

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Postup v dopravní soutěži! Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jaroslav Kůtek   

Úterý 30. 4. 2019

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Vynikajícího úspěchu dosáhli zástupci naší školy v okresní soutěži mladých cyklistů na Mělníku. Družstvo z 5.B třídy ve složení David Málik, Vilém Walter, Adéla Solařová a Nelly Wolfová ovládlo nejmladší kategorii a vybojovalo postup do krajského kola v Nymburku. Navíc byl Vilém a Nelly vyhlášeni jako nejlepšími účastníky v kategorii chlapců a dívek.

Gratulujeme!

Středa 5. 6. - skvělé 2. místo v krajském kole

Další foto ...

Aktualizováno ( Pondělí, 10 červen 2019 )
 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Ankety

Naše škola

skola_kvet2.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4546005
designed by www.madeyourweb.com