Vánoční florbalový turnaj Tisk E-mail

Čtvrtek 20. 12. 2018

Tradiční vánoční florbalový turnaj se letos odehrál podle nového modelu ve 3 kategoriích.

Nejmladší 4. - 5. ročník:

Vítězem se stal bez porážky tým 5.B před 5.A, 4.B a 4.A. Nejlepším střelcem byl Vilém Walter a nejlepším brankářem Tobiáš Vrabec.

Mladší 6. - 7. ročník:

Do turnaje se přihlásily 4 týmy, tentokráte už namíchané z různých tříd. Vítězný tým Cojávím byl složen z žáků 7.A a 6.A, na 2. místě skončil tým FcWC a 3. místo vybojoval FbC před Vlastíky. Nejlepší střelec Filip Walter vstřelil 7 branek, nejlepší úspěšnost zásahů v brance měl Martin Pokorný.

Starší 8. - 9. ročník:

Za účastí 5 týmů proběhly souboje o vítězství mezi nejstaršími žáky a žákyněmi. V souboji o 3. místo vyhrál tým Šunek (9.B) nad Jo (8.tř.). Ve finále se utkali kluci z Turbo6 (9.B) a bojovnice Princezni (9.tř.). V tuhém a vyrovnaném souboji rozhodla o vítězství kluků přesná střelba z větší vzdálenosti. Nejlepším střelcem se stal Lukáš Horník a brankářská jednička byl Alex Janoušek. Dívčí tým získal ocenění - nejlepší dívčí tým historie turnajů.

Aktualizováno ( Středa, 26 prosinec 2018 )

skola_kvet2.jpg