Sobotní TEPfactor Tisk E-mail

V sobotu 14. dubna 2018 pořádalo Město Mšeno ve spolupráci se školskou a kulturní komisí v rámci Místní agendy MA 21 zájezd pro mládež do zábavního adrenalinového centra TEPfactor, splnilo tak jeden z požadavků mládeže, kdy opakovaným podnětem každoročně pořádaného veřejného Fóra zdravého města - „Desatero problémů města Mšena“ - bylo pořádání akcí pro mládež.

Na výlet určený pro mládež ve věku 12-15 let se přihlásilo 31 zájemců. Všichni vyrazili, spolu s tříčlenným doprovodem, v 8.30 z náměstí ve Mšeně, aby v Chotilsku, kde TEPfactor sídlí, zažili dobrodružství ve stylu Pevnost Boyard.

Po příjezdu jsme se rozdělili do 4-5 členných týmů s názvy např. Liči gang, Best trio, No name nebo Chytrolíni a vyrazili plnit dovednostní, sportovní i vědomostní úkoly. I když žádné družstvo nestihlo získat 4 klíče k truhle s pokladem, rozhodně to nebylo kvůli malému nasazení či snažení účastníků.

Troufám si říct, že se zájezd podařil a všem zúčastněným líbil...za mě určitě: Dík za prima sobotu!

napsala: Eva Kratochvílová

Aktualizováno ( Středa, 02 květen 2018 )

skola_kvet2.jpg