Menu Content/Inhalt

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Mistryně republiky Tisk E-mail
Napsal Administrator   

Soutěž Indiánská stezka se konala ve dnech 12.-14. září 2008 na jižní Moravě v okolí Haluzické hájenky u Jestřabic. Národní kolo pořádal Český svaz ochránců přírody a Dům dětí a mládeže Ždánice na Moravě. Domovem se pro finalisty na tři dny stala táborová základna Haluzická hájenka v okrese Hodonín.

Žákyně naší školy Marie Machová a Kateřina Šestáková zvítězily ve školním kole a postoupily z kladenského krajského finále do národního finále, kde dosáhly vynikajícího výsledku a staly se mistryněmi ČR pro rok 2008 ve své kategorii (diplom v pdf - 130 kB). Blahopřejeme !!!

O co vlastně jde?

Turisticko-ochranářská soutěž Indiánská stezka (IS) je originální soutěží, ve které nestačí být pouze chytrý, rychlý nebo zdatný. Musíte v ní dokázat, že umíte ovládat více věcí najednou a nejen vy, ale i váš kamarád nebo kamarádka.

Do IS se může přihlásit úplně každý, komu není méně než 7 let a naopak není více než 19 let. Jsou rozděleny kategorie dle věku a pohlaví. Na startu se tak připraví vždy dvojice (hlídka), která musí stanovenou trať proběhnout v co nejkratším možném čase a co nejzdařileji překonat jednotlivá stanoviště. Za každý neúspěch nebo špatnou odpověď u poznávaček jsou totiž trestné minuty!
 

Diplom pro mistryně ČR

Aktualizováno ( Středa, 01 říjen 2008 )
 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Ankety

Naše škola

2003.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4545998
designed by www.madeyourweb.com