Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv- šk. rok 2015/2016 arrow Bezpečnostní opatření od 1. 9.2015

Bezpečnostní opatření od 1. 9.2015 Tisk E-mail

Z bezpečnostních důvodů je omezen pohyb cizích osob ve škole (tzn. osob, které nejsou žáky a zaměstnanci školy).

Cizí osoba je vpuštěna do budovy školy na základě kamerového systému a dalších bezpečnostních opatření.

V případě, kdy zákonný zástupcem potřebuje osobně jednat se zaměstnancem školy, sjedná si předem schůzku a dotyčný zaměstnanec si ho vyzvedne v domluvený čas u vchodu školy.

2. Režim vpouštění do budovy školy určeným zaměstnancem je následující:

Škola bude otevřena (a po vpuštění žáků uzamčena) v časech:
6:15, 6:30, 6:45, 7:00, od 7:15 – 8:00 u vchodu vykonává dohled pověřený zaměstnanec školy. Pak je škola uzavřena.

Zákonní zástupci žáků 1. ročníku mají první měsíc školního roku povoleno doprovázet své dítě do vnitřních prostor školy, tj. do šatny, případně na 1. patro do kmenové třídy.

Dále v případě potřeby platby obědů ve školní jídelně je možno se pohybovat v suterénu školy a zaplatit je v rozmezí 7:45 – 8:00 hodin. Další pohyb po škole není povolen.

Před začátkem odpoledního vyučování je škola pro žáky osmých a devátých ročníků otevřena 20 minut před začátkem vyučování, tj. ve 13.20 hodin. I pro tyto žáky platí výše zmíněná bezpečnostní opatření.

Škola tedy není pro rodiče uzavřena - platí pouze přísnější režim vpouštění a pohybu v budově školy. Tato opatření jsou důsledkem množících se útoků ve školních budovách ve světě, ale už i v ČR.

Děkujeme za pochopení.

Aktualizováno ( Pondělí, 07 září 2015 )

2009.jpg