Hlavní stránka arrow Škola arrow Sdružení RPZŠM arrow Založení a stanovy SRPZŠM

Založení a stanovy SRPZŠM Tisk E-mail

Zasedání přípravného výboru Sdružení rodičů a přátel ZŠ Mšeno
konaného dne 4.11.2002 v Základní škole ve Mšeně, Boleslavská 360

Zasedání přípravného výboru se konalo dne 4.11.2002 v Základní škole ve Mšeně a zúčastnili se všichni členové přípravného výboru a to:

• Mgr. Alena Vondráčková
• Miluše Flígrová-Jizbová
• Mgr. Iveta Svobodová

Program jednání přípravného výboru:

1. volba zmocněnce oprávněného jednat jménem přípravného výboru,
2. projednání a schválení návrhu stanov sdružení,
3. vypracování návrhu na registraci sdružení Ministerstvem vnitra ČR,
4. stanovení dalšího postupu sdružení po jeho zaregistrování Ministerstvem vnitra ČR.

r o z h o d n u t í bod 1:

Přípravný výbor určuje zmocněncem oprávněným jednat za přípravný výbor občanského sdružení s názvem Sdružení rodičů a přátel ZŠ Mšeno školy paní Mgr. Alenu Vondráčkovou,

r o z h o d n u t í bod 2:

Přípravný výbor schvaluje stanovy občanského sdružení s názvem: Sdružení rodičů a přátel ZŠ Mšeno se sídlem v Základní škole ve Mšeně, Boleslavská 360, což stvrzují všichni členové přípravného výboru svým podpisem pod těmito stanovami.

r o z h o d n u t í bod 3:

Přípravný výbor schvaluje předložený návrh na registraci občanského sdružení s názvem Sdružení rodičů a přátel ZŠ Mšeno , který současně všichni členové přípravného výboru podepisují.
r o z h o d n u t í bod 4:

Přípravný výbor schvaluje výši zápisného pro členy sdružení přijímané v roce 2002 částkou 100 Kč za každého člena. Přípravný výbor dále schvaluje postup pro přijímání přihlášek členů sdružení a svolání ustavující valné hromady sdružení.

Ve Mšeně dne 4.11.2002

Registrace SRPZŠM provedena 31.12.2002, č.j. VS1 - 1/52 224/02 - R, IČO 266 13 174

Stanovy SRPZŠM (zde k přečtení - doc 100 kB - pdf 67 kB)

Aktualizováno ( Středa, 17 září 2008 )