Menu Content/Inhalt

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Ukončení projektu na ČZA Tisk E-mail
Napsal Ing. Daniela Sobotková   

Kroužky na České zahradnické akademii Mělník

Desátého června skončil dvouletý projekt Cestou přírodovědných oborů napříč Středočeským krajem. Byla to jedna část naší spolupráce s Českou zahradnickou akademií na Mělníku. Naši žáci jezdili spolu s dalšími dětmi z okolních škol a z Mělníka jednou za čtrnáct dní na zahradnickou akademii pod dozorem svých učitelů a pedagogové z akademie pro ně připravovali program ve třech kroužcích: technickém, pěstitelském a laboratorním. Žáci se tak seznámili s prostředím střední školy na které by mohli dále studovat a se spoustou praktických činností, které se zemědělstvím souvisí. Spolupráce byla přínosná, počítáme s dalšími společnými akcemi.

Za ZŠ Mšeno D. Sobotková

Aktualizováno ( Pondělí, 29 červen 2015 )
 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Ankety

Naše škola

skola_kvet2.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4494727
designed by www.madeyourweb.com