Cyklistický výlet 5. B Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jaroslav Kůtek

NEDAMOV - cyklistický výlet 5. B

2. - 3. 6. 2015

Všichni jsme se sjeli před osmou hodinou u školy. Jeli jsme přes Brusné k rybníku U vrby, kde jsme nabírali další spolužačku. Dále jsme jeli až do Dubé, bylo to asi 19km. Cestu nám zpříjemnilo několik zastávek na křižovatkách, u studánky a návštěva řopíku.

Když jsme dorazili do Nedamova, ubytovali jsme se, vybalili jsme si a šli se vykoupat do tamního rybníka. Zatímco dívky zůstaly v kempu a koupaly se, kluci museli jet na kolech do Kameníkovy jizby na Vysokém vrchu. K večeři jsme měli smažený sýr s hranolkami. Asi ve 21:00 jsme šli zpívat k ohníčku a ve 22:30 jsme měli večerku.

Ráno jsme vstali a měli jsme snídani. Poté jsme si zabalili a vyrazili zpět do Mšena. Jeli jsme jinou cestou hezčí a méně frekventovanou. Dorazili jsme cca. v 12:00h.

Výlet se nám moc líbil a chtěli bychom jet ještě jednou.

Napsala: Anna Machová 5.B

Další foto na rajce.idnes.cz/Nedamov/

Aktualizováno ( Pátek, 05 červen 2015 )

skola_kvet2.jpg