Menu Content/Inhalt
Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv - šk. rok 2014/2015 arrow Vánoční florbalový turnaj I - 1. až 4. tř.

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Vánoční florbalový turnaj I - 1. až 4. tř. Tisk E-mail
Napsal Mgr. Zdenek Dvořák   

Turnaj se uskutečnil v úterý 9.12. 2014 ve školní tělocvičně. Menší účast ovlivnila velká absence žáků ve škole. I tak však byly k vidění hezké a napínavé zápasy malých "špuntů", kteří už to s hokejkou trochu umí. Opravdovou ozdobou pak byli oba brankaři - Martin Pokorný ze 3.tř. a Vlastík Albrecht ze 2 .tř. Jejich výkony jsou příslibem do budoucna pro reprezentaci školy ve vyšších kategoriích..
Turnaj vyhrálo družstvo ve složení: Kubík Müller a Pepíček Vyhlas - oba 2.tř. + Míša Guttenberg, kteří dali dohromady 7 gólů a turnaj vyhráli bez ztráty bodu. Navíc Míša nastřílel 6 branek a stal se jasně nejlepším střelcem turnaje. Jeho dvorní nahrávač byl malý Pepíček, který mu nahrál hned čtyřikrát!!
Na 2. místě skončili Véna Hájek a Kuba Burda /3. tř./ s Fandou Tovarou /2.tř./. Venda byl pak druhý nejlepší střelec turnaje, ale šancí měl možná i víc než Míša. Tak třeba za rok.....
Na krásném 3. místě pak skončil tým vedený teprve prvňáčkem Fandou Voborníkem, se kterým hráli Honza Albrecht a tvrdý obránce Kuba Uher, oba ze 4.tř.
Jsem jenom rád, že kluci už ví, co je nahrávka, střelba nebo obsazování soupeře a jejich výkony budou čím dál lepší.

Budeme se těšit na další turnaje a výkony malých florbalistů. Dokonce i někteří sledují probíhající mistrovství světa ve florbalu a tak se snaží napodobovat naše reprezentanty. Jen tak dál!

 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Ankety

Naše škola

1928.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4495387
designed by www.madeyourweb.com