Think Blue. Cup - postup do kraje! Tisk E-mail
Napsal Mgr. Zdenek Dvořák

Ve čtvrtek 27.11. proběhl okresní turnaj ve florbale pro 1.stupeň ZŠ - THINK BLUE. CUP. Tohoto turnaje s dalšími čtyřmi školami se zúčastnila i naše ZŠ.

Od začátku dali kluci najevo, že chtějí turnaj vyhrát, a tak hned v prvním zápase vysoko přehráli Dolní Beřkovice 10:3. V dalších zápasech pak porazili Neratovice 5:2 a Malý Újezd 11:4. Pak už nás čekal zápas o první místo a postup do kraje. I když kluci prohrávali 0:1, po vyrovnání zvyšovali náskok až na 8:1, kdy trošku polevili, aby nakonec jasně zvítězili 8:3, a tím se mohli radovat ze zaslouženého postupu do krajského turnaje.

O datumu a místě budeme teprve informováni - krajská eliminace bude odehrána od 8. 12. do 23. 1.

Výsledky turnaje na Mělníku

1. místo ZŠ Mšeno ... 4 vítězství při skóre 34:12

O velký úspěch se zasloužili: brankáři Alex Janoušek a Honza Albrecht, kteří nejenže výborně chytali, ale připsali si i důležité přihrávky na góly, Alex i 2 branky vstřelil!
Další hráči v poli /v závorce počet gólů + asistencí/: kapitán Honzík Heidler /7+7/, nejlepší střelec turnaje Lukáš Horník /12+7/, Luboš Vettlý /9+6/, Adámek Ščasný /1+4/ a František Vít /5+2/

Soupiska týmu na stránkách turnaje

Teď nás čekají další treninky s velkou motivací krajského turnaje. No a budeme doufat.....

18. 2. 2015 - Krajská eliminace v Praze