Noční škola - 5. třída Tisk E-mail
Napsal Mgr. Zdenek Dvořák

Spaní ve škole

Spaní ve škole se konalo minulý týden ve čtvrtek 3. 5. 2012. Setkali jsme se v 15:30 hod. před školou. Když jsme se sešli, tak jsme vyrazili na zmrzlinu a pak na nákup. Poté co jsme přišli z nákupu, tak jsme se šli obléct na ven. Pan učitel Dvořák uspořádal turnaj v líném tenisu. V turnaji vyhrálo družsvo Dana Macka. Dostali pořádnou sladkou odměnu. Pak jsme si ještě chvilku hráli a pak jsme šli opékat k táboráku vuřty. Potom tam přišli zvlaštní hosté: paní zástupkyně, pan učitel Kůtek a pan Zbyněk Zelenka. Pan Kůtek nám zahrál na kytaru, zpíval jen táborákové písníčky + jednu pro Dana Macka Kadlínečku Kadlíne. Po táboráku jsme si šli připravit věci na spaní. Poté co jsme si připravili věci na spaní, jsme šli na bojovou stezku odvahy. Stezka odvahy se pro tentokrát konala ve škole pod tělocvičnou. A poté co skončila bojovka, tak jsme se šli převléct do pyžam a šli jsme spát.

Napsala: M. Martínková z 5. tř.

Aktualizováno ( Úterý, 22 květen 2012 )