Chceme být vidět Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jaroslav Kůtek

Chceme být vidět - pokračování

20. února byly vyhlášeny výsledky fotografické soutěže. V kategorii jednotlivců zvítězila fotografie, pod kterou byl podepsán Michal Formánek ze VI.třídy. Michalovi slíbil sponzor dodat jako odměnu jízdní kolo Amulet. Po nekonečných telefonátech a emailech konečně doputovalo kolo v úterý 5. června k vítězi.

Tak ať to jezdí!

Soutěž s tímto názvem vyhlásila Nadace Partnerství koncem minulého roku. Cílem je upozornit na reflexní prvky oděvů, které za snížené viditelnosti zvyšují bezpečnost dopravy.

Do soutěže se přihlásilo 10 žáků 6. ročníku. V prosinci jsme obdrželi zásilku reflexního materiálu, abychom se v lednu sešli večer ve škole, vybavili se reflexními doplňky a následně se s nimi na mšenských komunikacích vyfotografovali. Nyní jen čekáme na vyhlášení výsledků, které se uskuteční 20. února v Praze.

Aktualizováno ( Pondělí, 11 červen 2012 )

2009.jpg