Výlet 6. tř. - IQ park Liberec Tisk E-mail
Napsal Mgr. Hana Dusílková

23. 6. 2011 - 6. třída v IQ parku Liberec

Konec školního roku je vždy znamením pro plánování výletů. Jelikož je naše třída poměrně aktivní a má stále mnoho energie, rozhodli jsme se proto ukázat, že nám učení bude přes prázdniny velmi chybět, a na konec školního roku jsme se vydali do IQ parku Babylon v Liberci.

Nevíte, o čem mluvíme? Je to jednoduché, v centru Babylon je městečko s obchůdky, cukrárnami, aqua parkem a také mnoha patry IQ parku. Zde si můžete vyzkoušet různé fyzikální zákony v praxi, ale nudit se u nich určitě nebudete. Magnetismus, elektřina, setrvačnost, ... Zkusili jsme opravdu vše. Prošli jsme si i patra zaměřená na přírodopis nebo zeměpis, zvážili jsme se na planetě Mars, zakusili na vlastní klůži zemětřesení a nakonec jsme pronikli i do televizního vysílání a zkusili, s čím se musí vypořádat "rosničky" během natáčení počasí.

Nakonec jsme zalepili všechny zážitky zmrzlinou, sladkostmi, cukrovou vatou a spokojeně jsme se vrátili na posledních pár dní ve škole.

Aktualizováno ( Úterý, 28 červen 2011 )

1928.jpg