Hlavní stránka arrow Škola arrow EU peníze školám arrow Výzva k podání nabídek č. 2

Výzva k podání nabídek č. 2 Tisk E-mail

EU penize skolam

Vážení,

dovolujeme si Vás upozornit na vyhlášení výzvy k podání nabídek na veřejnou zakázku v rámci programu OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost – projekt Moderní škola Mšeno.
Předmětem zakázky je dodávka technologických a programových prostředků pro podporu výuky užitím moderních informačních technologií v rámci projektu EU – peníze školám, instalace materiálního vybavení v místě dodávky, zaškolení obsluhy, předání dokumentace.

Datum zahájení příjmu nabídek: 20. 6. 2011
Datum ukončení příjmu nabídek: 28. 6. 2011 (12:00 hod.)
Předpokládaná cena zakázky je 756 000 Kč s DPH.

V přiložených dokumentech -

Výzva k podání nabídek - .pdf
příloha č. 1 – Krycí list - .doc
příloha č. 2 – Bližší specifikace veřejné zakázky - .pdf

- jsou popsány všechny požadavky a podmínky zadavatele pro vypracování nabídky v rámci veřejné zakázky

Prosím o vypracování nabídky a její doručení nejpozději do termínu uvedeného a způsobem tak, jak je popsáno v přiložené výzvě k podání nabídky.

Děkuji a jsme s pozdravem

Mgr. Jiřina Trunková – ředitelka ZŠ Mšeno, Boleslavská 360, 277 35 Mšeno

Ing. Štefan Dvorščík – vedoucí projektu