Menu Content/Inhalt

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Výlet 4. třída: Nedamov Tisk E-mail
Napsal Mgr. Zdenek Dvořák   

Žáci 4. třídy na výletě v Nedamově u Dubé.

VÝLET NEDAMOV 12. 6. - 13. 6. 2011

NEDĚLE 12.6.
Naše třída jela na výlet do kempu Nedamov. Měli jsme jet na kolech, ale nejeli jsme, protože začalo pršet, proto jsme jeli v autech. Když jsme přijeli, ubytovali jsme se, prohlédli kemp a záchody. Hlavně jsme však čekali až přestane pršet. Dočkali jsme se a po výborném buřtguláši jsme šli do Dubé. Když jsme se vrátili, šli jsme se koupat do rybníka. Když jsme se usušili, tak jsme šli hrát kopanou. Večer jsme opékali buřty a po písničce Večerníček jsme šli spinkat.

PONDĚLÍ 13.6.
Vstávali jsme kolem 8.00 hod. Poté byla snídaně. V 10.00 jsme šli na procházku kolem rybníka. Došli jsme k mlýnu a někteří i k zámku, ostatní čekali u sochy. Když jsme se vrátili do kempu, tak jsme si šli zabalit své věci. Potom jsme šli k rybníku, kde jsme procvičovali angličtinu s návštěvníky z Irska, a také nacvičovali stojky a elegantní sjezd na skluzavce. Někteří i některé se učili veslovat na pramici. Nedamov vám můžeme jenom doporučit.

Veronika Zelenková a Lucie Vašíčková - žákyně 4. třídy

Aktualizováno ( Úterý, 14 červen 2011 )
 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Ankety

Naše škola

2009.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 5142628
designed by www.madeyourweb.com