Dokumenty EVVO Tisk E-mail
Napsal Ing. Daniela Sobotková

Závěrečná zpráva k projektu v pdf

Realizace třídenních zážitkových kurzů pro třídní kolektivy na téma: Prožij si les a najdi si svou cestu k udržitelnému rozvoji. Projekt byl realizován za podpory dotačního programu Rozvojový program Podpora environmentálního vzdělávání výchovy a osvěty (EVVO) ve školách v roce 2009 Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Shrnutí aktivit EVVO na ZŠ Mšeno ve školním roce 2009 – 2010 v pdf

Průřezové téma EVVO je zapojeno do jednotlivých oblastí výuky dle ŠVP ZŠ Mšeno „Život pro školu - škola pro život“, tak jak je uvedeno v plánu EVVO.

Shrnutí aktivit EVVO na ZŠ Mšeno v prvním pololetí školního roku 2010 – 2011v pdf

Aktuálně:

Plán EVVO dlouhodobý - pdf

Plán EVVO krátkodobý 2018/19 - pdf

Škola udržitelného rozvoje

Aktualizováno ( Čtvrtek, 12 prosinec 2019 )

< Předch.

2009.jpg