Noc s Andersenem Tisk E-mail
Napsal Mgr. Renata Kůtková

Městská knihovna Mšeno (p. Hanzlová) uspořádala ve spolupráci s žáky 1.A a 3. třídy přespání ve škole v rámci projektu Noc s Andersenem.

Děti strávily zvláštní a zajímavý večer v budově školy. Dozvěděly se spoustu nových informací a dokonce je přišel navštívit i duch samotného pana Andersena.

Noc s Andersenem je jednou z akcí, kterou české knihovny svádí v konkurenci populárnějších médií boj o zájem dětí a dětské čtenářství. Všichni víme, že dnešní způsob života dětské četbě příliš nepřeje - knihy soupeří s mnoha akčními lákadly od bezduchého vysedání před televizní obrazovkou až po počítačové hry.

Začátek: v pátek 1. dubna 2011 v 18:00, sraz v ŠD1

Konec: v sobotu 2. dubna 2011 v 9:00

Děti budou potřebovat:

teplé sportovní oblečení, polštářek, spací pytel nebo deku, karimatku, pyžamo, hygienické potřeby, přezůvky, kartu zdravotní pojišťovny, hrneček a dobrou náladu. Strava zajištěna.

Aktualizováno ( Neděle, 03 duben 2011 )

2009.jpg