Beseda s p. starostou Machem Tisk E-mail
Napsal Mgr. Martina Klementová

V úterý 1. 3. se žáci 6. třídy usadili za stoly v zasedací místnosti MěÚ ve Mšeně a téměř 2 hodiny „trápili“ pana starostu města Mšena svými dotazy.

Beseda s panem starostou Martinem Machem

V rámci výuky předmětů Výchova k občanství a Etická výchova, jsme dne 1. 3. 2011 s žáky  6. třídy ZŠ navštívili Městský úřad ve Mšeně. Pan starosta a paní tajemnice nás příjemně uvítali a dětem odpovídali na jejich připravené dotazy, které se týkaly historie města, kultury, sportovních aktivit, samosprávy, městského zastupitelstva, revitalizace, preventivních programů, třídění odpadů a dalších témat zaměřených k našemu městu.

Po besedě, která probíhala v zasedací místnosti, jsme si prohlédli prostory městského úřadu. Tímto ještě jednou děkuji panu starostovi a paní tajemnici za vstřícnost a ochotu. Žáci si tak mohli vyzkoušet roli reportérů, komunikační schopnosti a hlavně získali mnohé informace o městě ve kterém žijí a kde navštěvují základní školu.

Aktualizováno ( Sobota, 09 duben 2011 )

skola_kvet2.jpg