Sobotní vycházka ŠD Tisk E-mail
Napsal Magda Vaňková

V minulém školním roce naše družina pořádala jednou měsíčně sobotní vycházky pod názvem: Poznej své okolí.

Chtěla bych v této akci pokračovat, a proto byla uspořádána v sobotu 11. září 2010 vycházka na hrad Kokořín s prohlídkou obranné hradní věže.

Sešli jsme se za nádherného letně-podzimního počasí v sobotu 11. září 2010 krátce po poledni ve 12.30 hodin u hasičské zbrojnice. Trasa vycházky vedla po ose: Hasičská zbrojnice - Bílka - Sedlec - Kokořínský Důl - hrad Kokořín. Patnáct malých turistů vyrazilo ve svižném tempu k cíli a po hodině a půl už klepali na hradní bránu. Odměnou za jejich výkon byl vzrušující výstup po točitém schodišti na hradní věž a poté nádherný výhled do širokého okolí a na závěr zmrzlina v podhradí.

První vycházka v letošním školním roce se vydařila a už se těšíme na další (možná tajuplná Houska).

Aktualizováno ( Pondělí, 13 září 2010 )