Den dětí Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jiřina Trunková

1. červen se již tradičně slaví jako Den dětí. I žáci naší školy se v tento den nejenom učili. Ti mladší měli možnost svou zručnost vyzkoušet v různých soutěžích – např. skok v pytli, trefování se drobnými mincemi do hrnečku ponořeného ve vodě, běh se svázanýma nohama, chůzi na chůdách, stavění komínů z kostek, jízdu na žíněnkách, hod na cíl. Děti tentokrát nebyly odměněny hned. Podle náročnosti disciplíny získaly děti lístečky, které mohly v obchůdku směnit za sladkost nebo drobný dárek.
Ti starší se sice většinu dne učili, ale i oni dostali dobrou svačinu a propisku. Vybraní žáci ze všech tříd se účastnili školního kola Indiánské stezky, které organizovala paní učitelka D.Sobotková. Vítězové postoupí do regionálního kola.
Věříme, že i přes nepříznivé počasí si všichni dnešní den „užili“ .

skola_kvet2.jpg