1. místo v dopravní soutěži Tisk E-mail
Napsal Mgr. Hana Házová

„Sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli.“

Helen Keller

25. května se dvě žačky (Kateřina Hořejší, Eliška Podpěrová) a dva žáci (Jaroslav Kříž, Vojtěch Novák) z 5. třídy zúčastnily oblastního kola dopravní soutěže mladých cyklistů v Mělníce v kategorii 5. – 6. tříd.
Teoretická část soutěže obsahovala test ze znalostí pravidel provozu na pozemních komunikacích. Praktická část jízdu zručnosti na kole, jízdu podle pravidel provozu na pozemních komunikacích a poskytnutí první pomoci.

Ve všech disciplínách „táhli za jeden provaz“. Obrovskou snahou, pílí a spoluprací si zaslouženě vybojovali 1. místo a postupují do krajského kola konaného 2. – 3. června v Mělníce.

Gratulujeme!!!

Za nepříznivého počasí probíhalo krajské kolo dopravní soutěže. Vítězové mělnické oblasti (žáci z 5. třídy ZŠ Mšeno) se mezi dalšími 10 družstvy neztratili a obsadili pěkné 6. místo ve Středočeském kraji.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 červen 2010 )

2009.jpg