Eskalátor - jarní testování Tisk E-mail

V týdnech od 10. do 24. 5. 2010 proběhne na škole jarní testování v rámci projektu ESKALÁTOR. Jedná se o druhou část každoročního testování, které společnost Scio.cz, garantuje na 7 let. Žáci tak mohou sledovat své výsledky v anglickém jazyce a čtenářské gramotnosti v průběhu své základní školní docházky. (podzimní testování)

Žáci obdrželi na podzim přihlašovací jméno a heslo do e-learningového kurzu, kde jsou pro ně připraveny cvičení z angličtiny a čtenářské gramotnosti, aby mohli své dovednosti trénovat a zlepšovat.

Bohužel tuto možnost využívají opravdu jen zřídka, a tak bude zajímavé srovnání výsledků podzimního a jarního testování.

Zkušební testíky si můžete vyzkoušet na eskalator.scio.cz po Přihlášení - uživatel: demo a heslo: demo

1928.jpg