Návštěva ze Švýcarska Tisk E-mail

V pondělí 28.4.2008 se žáci 8.A stali průvodci pro skupinku švýcarských vrstevníků. Provedli je po škole, ukázali město Mšeno a pokoušeli se komunikovat v cizím jazyce.

Den s návštěvou ze Švýcarska

Dne 28.4. se do naší školy a vůbec Mšena přijela podívat "delegace" patnáctiletých žáků ze Švýcarska. K nám do školy přijeli v devět hodin, nejdříve jsme se seznámili a pak se šli podívat tam, kde se denně namáhají naše hlavičky nad všedními útrapami studentského života.
Poté jsme zašli na radnici, podívali jsme se s teď už s "kamarády" po skvostech Mšena a společně jsme poobědvali. Po obědě jsme si formou prezentací na interaktivní tabuli přiblížili naše bydliště. Den jsme zakončili "fotbálkem" na školním hřišti a rozloučili jsme se.
A co z jejich pobytu u nás plyne? Že se umíme dorozumět opravdu všemi prostředky, a to zejména rukama. A jak dopadl fotbal? 7: 0 pro Švýcary (bohužel)

L.Píčová, L.Dostálová z 8.A

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 červenec 2008 )

skola_kvet2.jpg