Karate - Prezidentský pohár Tisk E-mail

Pohár prezidenta České federace tradičního karate Fudokan-Shotokan

V neděli 28. března 2010 se v tělocvičně ZŠ Hovorčovická, Praha 8 konaly tradiční soutěže v karate (kata týmu a jednotlivců dle věkových kategorií). Prezident federace sensei Rachma Soebajo nejdříve prozkoušel další nováčky k získání 9. kyu, mezi nimi i dalších 5 členů mšenského školního kroužku vedeného Markem Hruškou z dubského Beringin klubu. Žáci mšenské školy se v konkurenci 8 oddílu z celé republiky neztratili a stejně jako při své premiéře na II. kole Národního poháru v únoru si připsali medailové úspěchy.

Mšenská minivýprava 6 žáků podporovaná svými rodiči a sourozenci si pod křídly Beringin oddílu vybojovala 4 medaile.

Kata týmů:

Nejmladší kategorie: 3. místo ve složení M. Podráská, P. Tichý a M. Gregor

Mladší žáci: 2. místo v sestavě J. Kříž, V. Novák a Š. Dvorščík

Kata jednotlivců:

Mladší žáci 10 - 11 let: 1. místo V. Novák a 2. místo J. Kříž

Pěkná umístění přidali ještě M. Podráská a Š. Dvorščík, kteří zůstali těsně pod medailovými pozicemi.

Další příležitost porovnat své umění budou žáci mít 1. 5. 2010 na III. kole Národního poháru TKFS.

Aktualizováno ( Neděle, 28 březen 2010 )

1928.jpg