Šachové turnaje Tisk E-mail

Přinášíme souhrn informací o šachových turnajích, kterých se účastnili žáci šachového kroužku pod vedením pana Romana Burdy, který vede kroužek pravidelně každý pátek.

Ve čtvrtek 19. listopadu se zúčastnili Okresního přeboru čtyřčlenných školních družstev v Neratovicích ve složení - Hořejší, Kováč, Tyle, Guttenberg, Zahnáš, P.Švach (4 + 2 náhradníci). Naše družstvo se v konkurenci devíti škol umístilo na 7. příčce.

V týdnu od 23. do 30. října hrála Kateřina Hořejší (5. třída) Mistrovství Čech žákyň do 12-ti let v Harrachově. Umístila se v druhé polovině tabulky, ale byl to její první mistrovský turnaj.

V sobotu 19. 12. odjela minivýprava ve složení P. Švach, Š. Dvorščík a K. Hořejší do Mladé Boleslavi, kde se na ZŠ Jelemnického hrál žákovský turnaj O vánočního kapra, jehož výsledky se zároveň započítávají na bodového žebříčku o postup na KP žáků. Nejvýše dosáhla K. Hořejší, která se umístila ve své kategorii na velmi pěkném 9. místě z více než dvaceti šachistů.

Přejeme všem vyznavačům královské hry mnoho úspěšných tahů do nového roku 2010.

Aktualizováno ( Úterý, 29 prosinec 2009 )