Změny obsahu

1. kolo Coca-cola poháru 2009 Tisk E-mail
Napsal Administrator

Účast našeho týmu v 1.kole Coca-cola Školského poháru 2009

V chladném čtvrtečním dopoledni se vydalo naše mužstvo do Neratovic změřit síly s ostatními v 1.kole Coca-cola Cupu. V sestavě musely být udělány úpravy kvůli onemocnění 3 hráčů. Na 15 našich fotbalistů čekala 3 utkání (tedy 120 minut kopané) ve skupině, kde chtěli znepříjemnit cestu neratovickým za postupem.

V 1. utkání proti snaživému Liběchovu bylo Mšeno lepší a v 1.půli si vytvořilo tři tutové šance, ale hráči je trestuhodně zahodili. Ve 2. půli se Liběchov osmělil a několikrát zahrozil, přesto Mšeno opět spálilo další dvě šance. V samém závěru došlo k obrovskému závaru před mšenskou bránou a jen se štěstím míč skončil v rukavicích brankáře.

Po této bodové ztrátě byli hráči rozladěni, což se podepsalo na vstupu do zápasu s Byšicemi. Po neurovnané hře šli byšičtí do vedení 2:0 po chybách obrany. Probuzení přišlo těsně před poločasem po pěkném lobu. Mšeno potřebovalo vyhrát a proto se ve 2.poločasu vše vsadilo na útok. Hra se spřesnila a po pěkných akcích nastal obrat v utkání na 3:2. Chvilka nekoncentrovanosti v zadních řadách - 3:3. V poslední minutě se po dlouhém pasu, a přehození brankáře, dočkali naši hráči kýženého vítězství.

Poslední utkání bylo, podle papírových předpokladů, utkáním o postup, ale předchozí výsledky obou týmu dávali tušit, jak to bude probíhat. Odpočinutí neratovičtí vlétli do utkání a brzy bylo rozhodnuto. Budiž našim hráčům ke cti, že se snažili alespoň o čestný úspěch a odvrátili hrozící debakl.

S umístěním (2.místo) může zavládnout spokojenost, ale určitě mrzí zbytečná remíza s Liběchovem a vysoká prohra s Neratovicemi.

1.kolo - rozpis utkání

ZŠ 28. října Neratovice - ZŠ Byšice ... 7:2 (2:0) Gabčo 5, Kepšta, Pecka - Prejza 2
ZŠ Liběchov - ZŠ Mšeno ... 0:0
ZŠ 28. října Neratovice - ZŠ Liběchov ... 8:0 (2:0) Gabčo 3, Lemarie, Mati, Nguyen, Pecka, Kepšta
ZŠ Byšice - ZŠ Mšeno ... 3:4 (2:1) Prejza 2, Ladra - Chorouš, Stejskal, Kováč, Krátký
ZŠ 28. října Neratovice -ZŠ Mšeno ... 5:0 (4:0) Kepšta 2, Gabčo. Surmaj, Nguyen
ZŠ Byšice - ZŠ Liběchov ... 3:0 (0:0) ?