Víkendové vycházky ŠD Tisk E-mail
Napsal Magda Vaňková

12.1.2008

Sobotní vycházka s krmením zvěře.

Vycházka ke krmelci-krmení lesní zvěře. Trasa vedla: Hasičská zbrojnice, Debř, Hájovna, krmelec, Mičovka, Koupaliště, hasičská zbrojnice. Na vycházce jsme pozorovali stopy ve sněhu, určovali druhy stromů, vyprávěli si o významu krmení lesní zvěře.

16.2.2008

16.února se uskutečnila opět sobotní vycházka školní družiny. Tentokrát jsme se sešli na mšenském nádraží a jeli jsme vlakem do stanice Skramouš. (měsíc únor jsme věnovali dopravním prostředkům, vyhledávání spojů na internetu, chování v dopravních prostředcích...) Za slunečného, ale mrazivého počasí jsme se vraceli Hloveckým údolím zpět do Mšena. Tato vycházka, zpestřená jízdou vlakem, se všem líbila.

21.3.2008

22.března je Světový den vody, a proto vycházka školní družiny byla naplánována k Romanovskému vodojemu s exkurzí do vodojemu.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 10 červenec 2008 )

skola_kvet2.jpg