Cyklovýlet 5.B Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jaroslav Kůtek

Čtvrtek - pátek 24. - 25. 5. 2019

napsal Fanda Voborník:

Ráno od školy jsme jeli na kole do Nedamova(20km.). Jeli jsme po náměstí, kopcem dolů Karlovkou a pak nahoru Větrákem a cestou mi spadl řetěz. Ale to hlavní není jak jedem, ale jak jsme si to tam užili. Ale ještě cestou jsme jeli okolo řopíku, to byl úkryt pro vojáky. A v tom Nedamově bylo krásně, bylo tam teplo,koupali jsme se v rybníku, ale jenom po kolena. A co mohli udělat kámoši, pocákali mě bahnem, takže jsem se musel umýt celej.

Chatičky byli super čtyřlůžkový, byl jsem tam s Martinem, Vaškem a s Filipem. Ještě první den jsme hráli fotbal, vybiku, houpali jsme se a taky jsme skákali atd. Pak Séba měl magnet, takže jsme magnet fishingovali. K večeři jsme večeřili smažák, ale já ho nejím, takže jsem měl řízek. A pak jsme si zpívali u ohně nějaké písničky a taky jsme byli v obchodu, takže jsme koupili dohromady jídlo. A Nelly měla bonbóny marshmellouns, takže nám dala, že ano a ty jsme si opekly. Ale spaní tam bylo docela špatný, protože tam byla zima. Ráno mě bolela hlava, takže se mi nechtělo jet na kole. Vlastně se mi pak ulevilo a jeli jsme hodně kopců nazpátek, ale jak jsme ujeli kopec, který měl 1,5km, měli jsme klídek u Stelly doma na zahradě, skákali jsme na trampolíně a po cca tři čtvrtě hodině jsme jeli do Mšena.

171 fotek: 5.B - Nedamov 2019

Aktualizováno ( Úterý, 28 květen 2019 )

skola_kvet2.jpg