Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv - šk. rok 2018/2019 arrow Výzva k podání nabídky - el. pec do kuchyně

Výzva k podání nabídky - el. pec do kuchyně Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jiřina Trunková

Vážení,

dovolujeme si Vás upozornit na poptávku na nákup elektrické pece, kterou generuje ZŠ Mšeno k zvýšení kvality přípravy pokrmů ve školní jídelně.

Datum zahájení příjmu nabídek: 12. 3. 2019
Datum ukončení příjmu nabídek: 20. 3. 2019 (12:00 hod.)

Předpokládaná cena souhrnné nabídky je do 100 000 Kč s DPH
Realizace: nejpozději do 1. 4. 2019

Bližší specifikace poptávaného zboží:

Dodávka a instalace elektrické pece s instruktáží k obsluze.

Elektrická pec se skládá ze tří identických smaltovaných trub sestavených prostorově nad sebou. Dolní elektrická trouba je opatřena čtyřmi sežizovatelnými nožičkami.
Elektrické trouby jsou vybaveny horním pevným a dolním výklopným topným tělesem se samostatnou regulací teploty a signalizací zapnutého stavu. Teplotu je možné nastavit v každé troubě samostatně.

Prosím o vypracování nabídky a její doručení nejpozději do termínu uvedeného a postačí e-mailem na: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny .

Děkuji a jsme s pozdravem

Mgr. Jiřina Trunková – ředitelka ZŠ Mšeno, Boleslavská 360, 277 35 Mšeno