Piškvorkiáda 2018 Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jan Podpěra

Školní kolo Piškvorkiády

Ve čtvrtek 11. října 2018 se v učebně fyziky od 14:00 uskutečnilo školní kolo soutěže v hraní piškvorek. Školního kola se zúčastnilo 22 žáků z druhého stupně. Každý si mohl zahrát až 11 duelů. Za vítězství se udělilo 2 body, za remízu 1 bod.

Ti nejlepší sestaví 2 soutěžní týmy a v pátek 9. listopadu se v Mladé Boleslavi účastní oblastního kola této soutěže.

O této soutěží se můžete dozvědět podrobnější informace na stránkách: https://www.pisqworky.cz/

Níže uvádíme 6 nejlepších “piškvorkářů”.

Pořadí

Příjmení a jméno

Třída

celkem bodů

Píč Šimon

VI. A

Ščasný Adam

VIII.

Zelenková Radka

IX. B

Bláhová Eliška

IX. B

Bolardová Lucie

IX. A

Vehle Ondřej

VI. A

Piškvorkiáda 2018

V pátek 9. listopadu 2018 se dva pětičlenné týmy vypravily reprezentovat naši školu v soutěži “Pišqworky 2018”.

Soutěž je určena pro žáky 2. stupně základních škol a zároveň pro studenty středních škol. Letos se oblastního kola zúčastnilo rekordních 20 týmů ze základních i středních škol. Týmy byly rozděleny do 4 pětičlenných skupin, kde se hrálo systémem každý s každým.

Naše týmy se určitě neztratily. Ve skupinách oba týmy obsadily třetí místo. Postup do dalších vyřazovacích bojů jim utekl jen o kousek. Chtěl bych tímto poděkovat našim reprezentantům k vzorné reprezentaci školy.

Na závěr bych rád vyzval všechny naše žáky i dospělé, ať si ještě více spolu hrají například i piškvorky, neboť tím rozvíjejí své logické myšlení a užijí si navíc spoustu zábavy.

Aktualizováno ( Pondělí, 12 listopad 2018 )

skola_kvet2.jpg