Noční ŠD2 Tisk E-mail
Napsal Magda Vaňková

Vážení rodiče,

chtěla bych ještě tento školní rok uskutečnit „Noční družinu“ v jejímž rámci bychom v družině zase přespali.

Budeme mít bojovou hru na hřišti, hry na hřišti nebo na sále školy, opékání vuřtů,(v případě špatného počasí zpracujeme vuřty ve školní kuchyňce), aj.

Děti na tuto akci potřebují: spací pytel nebo deku, polštářek, pokud máte, tak i karimatku, převlečení na spaní, hrníček na čaj, hygienické potřeby, baterku.

Sejdeme se v pátek 1. června 2018 v 18.30 hod. ve školní družině, děti by měly být lehce navečeřeny (opékání vuřtů bude později). Děti si vyzvednete v sobotu 2. června 2018 v 8.00 hod.

Tato akce není povinná, ale potřebuji závazně vědět, kdo se noční družiny zúčastní. Vybírám 60 Kč na zakoupení občerstvení, vuřtů a odměn pro děti, prosím uhradit do pátku 25. května. Tuto částku nelze vrátit, protože vše je nakoupeno předem na počet dětí.

Aktualizováno ( Středa, 06 červen 2018 )

2009.jpg