Noční ŠD2 Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jiřina Trunková

V pátek 17.10. 2008 jsme uskutečnili již tradiční Noční družinu, tentokrát pod názvem Hurá zpátky do pohádky. A jak jsme se do pohádek vrátili ? Jednoduše – děti přišly v krásných maskách - od princezny po spidermana a v nich se účastnili her s pohádkovými názvy.
Děti byly rozděleny do dvou družstev a na sále školy soutěžily např. ve hře o Budulínkovi, o řepě, o kohoutkovi a slepičce. Největší úspěch však měla Princezna Koloběžka – kdy se soutěžilo ve slalomu na koloběžkách. A protože všem pěkně vyhládlo, udělali jsme si ve školní kuchyňce prima večeři a mezitím jsme se ještě stihli rozhlédnout z věže školy po noční obloze a okolí.
Nakonec už nás čekala jen taková malá diskotéka a hledání pokladu, kterým byl dobrý sladký dort. No a pak hurá do spacáků a při pohádce pěkně usínat.
Ráno po snídani a celém zhodnocení akce si pro děti přišli rodiče.

Aktualizováno ( Pondělí, 20 říjen 2008 )

1928.jpg