Menu Content/Inhalt
Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv - šk. rok 2017/2018 arrow Konečné 5. místo - RŠFL 2017/2018

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Konečné 5. místo - RŠFL 2017/2018 Tisk E-mail
Napsal Administrator   

8. ročník RŠFL - průběh

Čtvrtfinále:

ZŠ Mšeno - ZŠ Václava Havla Kralupy ... 0:5 (0:1, 0:2, 0:2) V oslabené sestavě byli kluci více než polovinu utkání zdatným soupeřem a dlouho sahali po vyrovnání. S ubývajícími silami, soupeř trestal z rychlých protiútoků a naše střely mířily mimo branku soupeře.

Letošní ročník byl po delší pouze zase úspěšný a konečné 5. místo ze 16 školních týmů to potvrzuje.   

Projektu Regionální školní florbalové ligy - RŠFL 2017/2018 se celkové účastní 16 škol, rozdělených do 2 divizí (Kralupy - 8 a Mělník - 8). Celkově odehrají naši hráči 14 utkání ve své „mělnické“ divizi, a pokud se jim bude dařit, mohou postoupit do závěrečného finalového klání v Kralupech o absolutního vítěze ligy (postupují vždy pouze první 4 týmy z každé divize).

2012/2013 - konečné 7. místo (na Mělníku 4. místo)

2013/2014 - konečné 5. místo (na Mělníku 2. místo)

2014/2015 - konečné 11. místo (na Mělníku 6. místo)

2015/2016 - konečné 12. místo (na Mělníku 6. místo)

2016/2017 - konečné 9. místo (na Mělníku 5. místo)

Hraje se ve sportovní hale Na Podolí Mělník, s „profi“ rozhodčími a v počtu 4+1 na 3 třetiny.

Nominace hráčů ZŠ Mšeno:

A. Janoušek - J. Martínek, M. Kos, J. Heidler, L. Zajíc, J. Zabilanský, L. Horník, A. Hanuš, A. Ščasný, A. Dvorščík, D. Cieslak

Termíny turnajů: - vždy tedy jednou měsíčně ve čtvrtek. Odjezd v 7:55 od školy autobusem. Návrat ve 12:22 vlakem do Mšena.

1. kolo - 12. říjen - 4 body 6 : 5

Mšeno - ZŠ Seifertova Mělník ... 4 : 3 - Kos, Zajíc, Horník, Heidler - S těžkým soupeřem vybojovali kluci velmi cenné a šťastné vítězství, ale za svůj výkon si 3 body zasloužili.

Mšeno - 3. ZŠ Neratovice ... 2 : 2 - Martínek, Horník - Opět odbojovaný zápas, škoda - ale vyrovnávací branka soupeře padla 7 sekund před koncem.

2. kolo - 9. listopad - 6 bodů 9 : 2

Mšeno - ZŠ D. Beřkovice ... 5 : 2 - Martínek, Zabilanský, Kos, Hanuš, Heidler

Mšeno - ZŠ Liběchov ... 4 : 0 - Zabilanský, Martínek, Horník, Heidler

3. kolo - 7. prosince - 3 body 4 : 6

Mšeno - ZŠ Byšice ... 2 : 0 - Kos, Horník - stále lepšící se soupeř odolával až do samého závěru a podnikal nebezpečné protiútoky.

Mšeno - ZŠ Pšovka ... 2 : 6 - Kos, Martínek - bohužel jsme nezachytili úvod a po 5 minutách to bylo 0:4, poté až drtivá převaha nebyla však vyjádřena dostatečně přesnou střelbou, první prohra.

4. kolo - 11. ledna - 4 body 8 : 7

Mšeno - ZŠ Jungmannovy sady Mělník ... 3 : 3 - Zajíc, Hanuš, Kos - s vedoucím týmem velmi bojovný výkon a zasloužená, i když šťastná remíza.

Mšeno - ZŠ Seifertova Mělník ... 5 : 4 - Martínek 2, Zajíc, Zabilanský, Heidler - utkání plně zvratů, nejdříve 3:0, poté 3:4 a nakonec 40 vteřin před koncem přesná střela znamenající výhru a posílení 3. pozice v tabulce.

5. kolo - 15. února - 4 body 12 : 4

Mšeno - 3. ZŠ Neratovice ... 2 : 2 - Martínek 2 - k dnešnímu důležitému utkání jsme odjeli značně zdecimovaní chřipkou pouze v 5 hráčích a v bráně musel nastoupit poprvé v životě A. Ščasný. Bez možnosti střídat byla taktika přizpůsobena k defenzivní hře s důsledným krytím hráčů a blokováním střel. Přestože jsme dvakrát prohrávali, vždy kluci dokázali odpovědět a dokonce si vytvořit i další příležitosti. Po bojovném a odmakaném utkání slavili kluci důležitý bod.

Mšeno - ZŠ Dolní Beřkovice ... 10 : 2 - Martínek 7, Horník 3 - naše pětice načerpala energii a do papírově slabšího soupeře se pustili s elánem. Důležité bylo, že kluci soupeře nepodcenili, a tak skóre pravidelně narůstalo, i díky J. Martínkovi, který byl střelecky při chuti a sedmi zásahy do stejného „růžku“ zpečetil naši výhru. Dnes si všichni hráči - Ščasný, Kos, Martínek, Horník, Zabilanský - zaslouží pochvalu za předvedené výkony.

6. kolo - 15. března - 4 body 6 : 4

Mšeno - ZŠ Liběchov ... 4 : 2 - Martínek 3, Kos - z důvodu soustředění SK Mšeno byla k dispozici jen trojice hráčů, a tak byl tým doplněn pěticí nováčků. To se podepsalo na sehranosti a lehkosti, ale povinné vítězství se podařilo pohlídat, což znamená definitivu postupu do závěrečného turnaje v Kralupech.

Mšeno - ZŠ Byšice ... 2 : 2 - Martínek 2 - po úvodním vedení 2:0 se klukům přestalo dařit proměňovat své šance. Soupeř se pomalu dostal do zápasu a náhodnou střelou, která bohužel zapadla přesně za tyč, vyrovnal minutu před koncem.

7. kolo - 19. dubna - 3 body 8 : 6

Mšeno - ZŠ Pšovka ... 6 : 1 - Martínek 4, Kos, Ščasný - důležité vítězství a ještě k tomu gól několik sekund před koncem na 6:1 zajistil definitivu 3. místa (lepší vzájemné zápasy)

Mšeno - ZŠ Jungmannovy sady Mělník ... 2 : 5 - Cieslak, Martínek - velmi vyrovnané utkání, které rozhodla lepší muška střelců soupeře. Naše vyložené šance skončily těsně mimo nebo 2x na břevně a soupeř trestal ve 3. třetině, kdy se potvrdilo nedáš-dostaneš.

Konečná bilance 3. místo za 28 bodů 53 : 34, postup zajištěn, a 3. května čeká finálový turnaj v Kralupech

Kompletní výsledky, střelce a další statistiky najdete na webu RŠFL 2017/2018

Aktualizováno ( Čtvrtek, 03 květen 2018 )
 
< Předch.   Další >
A+ | A- | Reset

Ankety

Naše škola

2009.jpg

Počet přístupů od 1.1.2008

Přístupů: 4546154
designed by www.madeyourweb.com