Noční ŠD2 Tisk E-mail
Napsal Magda Vaňková

Vážení rodiče,

chtěla bych uskutečnit „Noční družinu pro ŠD2“ pod názvem: HURÁ ZPÁTKY DO POHÁDKY v jejímž rámci bychom v družině přespali.

Nebudu rozepisovat, co vše chystám, protože bych chtěla, aby to bylo pro děti překvapení. Na tuto noční družinu budou děti potřebovat jednoduchou karnevalovou masku.

Děti na tuto akci potřebují: spací pytel nebo deku, polštářek, pokud máte, tak i karimatku, převlečení na spaní, hrníček na čaj, hygienické potřeby, baterku.

Sejdeme se v pátek 20. října 2017 v 18.30 hodin ve školní družině, děti by měly být lehce navečeřeny (večeře bude později ve školní kuchyňce - kuřecí řízek s bramborou kaší).

Děti si vyzvednete v sobotu 21. října v 8.00 h. Tato akce není povinná, ale potřebuji závazně vědět, kdo se noční družiny zúčastní. Vybírám 60 Kč na zakoupení občerstvení, pokladu, večeře a odměn pro děti, prosím uhradit do 13. října. Tuto částku nelze vrátit, protože vše je nakoupeno předem na počet dětí.

Aktualizováno ( Pondělí, 23 říjen 2017 )

1928.jpg