Bronzová BESIP dopravní soutěž Tisk E-mail
Napsal Mgr. Zdenek Dvořák

Za hezkého jarního počasí se sešlo na Dětském dopravním hřišti na Mělníku 14 družstev ve dvou kategoriích, mladší a starší.

Pod dohledem zástupců Městské policie, Policie ČR, Červeného kříže, komisařů z Dopravního inspektorátu a pořadatelů DDM se rozeběhly soutěže 4-členných družstev.

Naše družstvo v čele s kapitánkou Natálkou Wolfovou dále tvořili Martin Pokorný, Šimon Dvorščík a Lucinka Růžičková. Po jízdě zručnosti, testech, zdravovědě a jízdě v provozu nakonec naše družstvo obsadilo krásné 3. místo. Od postupu do kraje nás dělilo pouhých 21 bodů z možných 500.

A bonbónek na závěr? Natálka suverénně vyhrála soutěž jednotlivců, Martin byl na 4. místě, ale absolutně vyhrál velmi náročnou jízdu zručnosti. GRATULUJEME všem!

Aktualizováno ( Středa, 26 duben 2017 )

skola_kvet2.jpg