Středočeský Zlatý Ámos Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jan Podpěra

Regionální kolo ankety Zlatý Ámos 2017

Žáci 9. třídy naší základní školy mě nominovali do ankety Zlatý Ámos 2017. Ve čtvrtek 19. ledna 2017 jsem jel se třemi žáky 9. třídy na regionální kolo ankety, které se konalo na zámku Berchtold nedaleko Prahy u dálnice D1.

Ze středních Čech bylo svými žáky nominováno 7 učitelů. Před porotou pak trojice žáků z každé zúčastněné školy obhajovaly svého učitele. Podle vyjádření poroty byly obhajoby všech učitelů na vysoké úrovni. Tímto bych chtěl svým žákům poděkovat za nominaci a obhajobu před porotou. Eliška Frydrychová, Krystýna Takaczová a Josef Doubrava předvedli velice pěknou prezentaci mé práce.

Porota nakonec zvolila Krajským Zlatým Ámosem Středočeského kraje učitele Miroslava Procházku ze ZŠ Jana Václava Sticha-Punta v Žehušicích. Druhou postupující do semifinále se stala učitelka Hana Kolpaková ze ZŠ Miloše Šolleho v Kouřimi.

Podrobné informace i fotky z ankety můžete nalézt v odkaze: Zlatý Ámos Středočeského kraje

Zámek Berchtold je znám i svou krásnou zahradou, kde jsou k vidění mimo jiné modely českých hradů. Některé z nich můžete vidět na fotografiích.

Aktualizováno ( Neděle, 22 leden 2017 )

1928.jpg