Vánoční florbalový turnaj
Středa 21. 12. 2016 od 8.00 do 13.30 hod. v tělocvičně
ROZPIS a PRŮBĚH TURNAJE - přihlášeno _10_ týmů (_54_ žáků)
Retardi |
2+1 |
Flíček, Vortel, Chochola, Cieslak, Tošnar |
Atlantic |
2+1 |
Gregor, Librcait, Martínek, Gregor, TungVu |
Turbo 6 |
3+1 |
Janoušek, Vettlý, Horník, Kohout, Heidler, Zabilanský |
Chichi |
3+1 |
Hrdinka, Hanuš, Zajíc, Jurčík, Horák, Lichtenberg |
New Era |
3+1 |
Holan, Podráská, Lisá, Lengyelová, Jabůrková |
Old Stars |
2+1 |
Dvorščík, Novák, Nedvěd, Podolák, Werner |
Trolové |
3+1 |
Skřivánek, Stejskal, Vyhlas, Bodiš |
Sparťani |
3+1 |
Albrecht, Guttenberg, Kopečný, Seres, Steinbach, Uher |
Pach krve |
3+1 |
Červeňáková, Dzianová, Pavlíková, Tichá, Dvorščíková, Zelenková, Kubašková |
Trpaslíci |
3+1 |
Šiška J., Kinzl, Rajz, Kříž, Lacko |
Podání přihlášky do turnaje do pondělí 19. 12. do 13:00 hod.
Přihláška - název týmu, soupiska hráčů s vyznačeným kapitánem a brankářem - maximálně 6 hráčů
Pokyny:
- hrací doba - 2 x 5 min. nebo při rozdílu o 7 branek konec utkání
- počet hráčů - maximálně 4 - max. 2 hráči na střídání během zápasu
- pro týmy žáků 6. a 7. tř. a dívčí tým - 1 brankář a 3 v poli
- pro týmy žáků 8. a 9. tř. - 1 brankář a 2 hráči v poli
- hrací systém - rozdělení do skupin a poté turnajovým play-off způsobem
- rozpis utkání
- sportovní úbor a obuv povinná
- dodržování kázně a čistoty v tělocvičně a přilehlých prostor
PRŮBĚH TURNAJE
8.00 - Nástup a organizační pokyny
8.10 - 11.30 - utkání v základních skupinách
|
SKUPINA A |
Atl |
Chi |
O S |
Spa |
P K |
skóre |
BODY |
1. |
ATLANTIC |
xxxxx |
5:5 |
3:2 |
7:0 |
7:4 |
22:11 |
10 |
2. |
CHICHI |
5:5 |
xxxxx |
3:0 |
6:0 |
3:2 |
17:7 |
10 |
4. |
OLD STARS |
2:3 |
0:3 |
xxxxx |
3:0 |
3:3* |
8:9 |
4 |
5. |
SPARŤANI |
0:7 |
0:6 |
0:3 |
xxxxx |
1:4 |
1:20 |
0 |
3. |
PACH KRVE |
4:7 |
2:3 |
3*:3 |
4:1 |
xxxxx |
13:14 |
4 |
|
SKUPINA B |
Ret |
T 6 |
N E |
Tro |
Trp |
skóre |
BODY |
2. |
RETARDI |
xxxxx |
1:8 |
7:0 |
7:0 |
4:0 |
19:8 |
9 |
1. |
TURBO 6 |
8:1 |
xxxxx |
4:0 |
7:0 |
7:0 |
26:1 |
12 |
4. |
NEW ERA |
0:7 |
0:4 |
xxxxx |
5:0 |
3:6 |
8:17 |
3 |
5. |
TROLOVÉ |
0:7 |
0:7 |
0:5 |
xxxxx |
0:5 |
0:24 |
0 |
3. |
TRPASLÍCI |
0:4 |
0:7 |
6:3 |
5:0 |
xxxxx |
11:14 |
6 |
11.30 - Nástup všech týmů před play off turnaje
Rozpis PLAY OFF
12.00 "5A - 5B o 9. místo": TROLOVÉ - SPARŤANI ... 3:4
12.10 semifinále: CHICHI - TURBO 6 ... 0:6
12.20 semifinále: RETARDI - ATLANTIC ... 6:2
12.30 "4A - 4B o 7. místo": OLD STARS - NEW ERA ... 1:0
12.40 "pČf - pČf o 5. místo": PACH KRVE - TRPASLÍCI ... 4:3
12.50 "pSf - pSf o 3. místo": CHICHI - ATLANTIC ... 8:5
13.00 "FINÁLE o 1. místo vSf - vSf": TURBO 6 - RETARDI ... 5:8
Nejlepší střelci:
Do střelecké listiny se zapsalo 39 úspěšných hráčů.
- Librcait J. - 20 branek
- Vettlý L. - 12
- Kinzl V., Horník L., Vortel P. - 11
- Pavlíková K., Cieslak D. - 9
- Zajíc L., Hrdinka D., Chochola F. - 8
Nejlepší brankáři:
Celkem se v brance objevilo 15 brankařů. Pořadí podle úspěšnosti - počet branek z počtu střel, které šly přímo do branky.
- Dvorščík Š. - 81,6% (9 gólů z 49 střel)
- Janoušek A. - 67,9% (9 gólů z 28 střel)
- Hanuš A. - 60,0% (18 gólů z 45 střel)
- Flíček D. - 59,5% (15 gólů z 37 střel)
- Podráská M. - 53,8% (18 gólů z 39 střel)
Konečné pořadí:
- RETARDI
- TURBO 6
- CHICHI
- Atlantic
- Pach Krve
- Trpaslíci
- Old Stars
- New Era
- Sparťani
- Trolové
|