Nabídka - ozdravný pobyt Tisk E-mail
Napsal Mgr. Hana Nečasová

NABÍDKA – posledních 8 -10 míst

LYŽAŘSKÝ OZDRAVNÝ POBYT

V letošním školním roce bude opět uspořádán lyžařský ozdravný zájezd POZOR !!! mimo dobu jarních prázdnin, ve vhodnějším termínu (lepší sněhové podmínky) od neděle 1.2.2009 – do pátku 6.2.2009.
Zajistili jsme pobyt v pensionu „Ruzyně“ v Českém Šumburku u Tanvaldu (Jizerské hory). U penzionu je vlastní vlek, v blízkosti skiareál Rejdice. Předběžná cena cca 2100,- Kč (pobyt + plná penze + doprava).
Děti -začátečníky naučíme jezdit na lyžích, pokročilí lyžaři si pod dozorem lyžařských instruktorů zlepší své sjezdařské dovednosti. Novinka – máme i vyškoleného instruktora snowboardingu – doporučujeme zájemcům, kteří mají již zkušenosti se snowboardem.
Případní zájemci se nahlásí u p.učitelky Nečasové v kanceláři školy ( je omezený počet míst). Zálohu 1000,- Kč nutno zaplatit do 20.října 2008.

1928.jpg