Šachový turnaj týmů na Kladně Tisk E-mail

Čtvrtek 1. 12. 2016

Šachového regionální kolo na Kladně - účast školního týmu mladších (Burda J., Hanzelín M., Vyhlas J., Vašíček J.) a starších žáků (Dvorščík Š., Janoušek A., Ščasný A., Kos M.). Oba týmy se umístili uprostřed svých tabulek s vyrovnanými bilancemi výher a proher.

Pan Roman Burda (vedoucí šachového kroužku) komentoval:

„Postup se nám nepodařil ani v jedné kategorii, ale to není žádnou ostudou. Pěknou hru předvedli naše obě první šachovnice (J. Burda a Š. Dvorščík). Štefana musím obzvlášť vychválit, protože měl proti sobě vždy registrované šachisty s větší zkušeností. K bodovým ziskům přispěl v obou družstvech úplně každý hráč, takže nikdo do Kladna nejel zbytečně. Po skončení turnaje jsme ještě stihli kladenský aquapark, takže kdo byl zklamaný z výsledku, zlepšil si náladu na tobogánech. Děkuji Zdeňkovi Ščasnému za pomoc s dopravou.“

2009.jpg