Menu Content/Inhalt
Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv - šk. rok 2016/2017 arrow Turnaj mladších žáků a žákyň ve florbale

Šk.rok 2019/2020

Změny obsahu

Turnaj mladších žáků a žákyň ve florbale Tisk E-mail
Napsal Administrator

Čtvrtek 24. 11. a 1. 12. 2016

Hala ISŠT Mělník - okresní kolo florbalového turnaje žáků a žákyň 2003 - 2004

Po bojovném výkonu obsadili naši žáci výborné 2. místo. Od postupu do kraje je dělila jedna branka.

ZŠ Plesingera Neratovice - Gymnázium Neratovice ... 4:1

ZŠ Plesingera Neratovice - ZŠ Mšeno ... 2:2 - Martínek, Kohout. Chlapcům se nepodařilo udržet vedení po půli 2:1. V závěru jsme ještě nastřellli tyčku.

Gymnázium Neratovice - ZŠ Mšeno ... 3:4 - Zabilanský, Cieslak, Heidler, Martínek. K postupu bylo potřeba vyhrát o 3 góly, což se 3 minuty před koncem téměř podařilo. V závěru už to bylo hodně hektické, ale vítězství, a tím i 2. místo, kluci uhájili.

Žákyně odjely ke svému utkání o týden později a také ony srdnatě bojovaly, ale stejně jako kluci obsadily pěkné 2. místo na okrese. Podlehly ve finále ZŠ J. Seiferta Mělník 4:5 (všechny 4 branky vstřelila K. Pavlíková)

Aktualizováno ( Čtvrtek, 01 prosinec 2016 )