7.AB na Mělníku Tisk E-mail
Napsal Mgr. Zdeňka Vyhlasová

Pátek - 21. 10. 2016

Preventivní program v Muzeu Mělník pro 7.AB s návštěvou mělnického podzemí se studnou a kostnicí.

V pátek 21.10. odcestovali žáci 7.A a 7.B na Mělník. V místním muzeu je čekal jeden z programů prevence kriminality města Mělníka s názvem Drogy. Cesta tam a zpět.

Program byl zacílen na drogovou problematiku, jeho cílem byla především prevence rizik ohrožujících zdraví v souvislosti s užíváním návykových látek. Žáci byli profesionálními preventisty poučeni o riskantním chování s ohledem na vlastní bezpečnost i bezpečnost druhých. Nechyběl ani závěrečný slalom a úkoly zaměřené na manuální zručnost s použitím brýlí simulujících stavy po požití alkoholu nebo jiných drog. Společně s programem shlédli žáci i výstavu Bílá temnota z cyklu sociálně preventivních projektů.

Po návštěve muzea se žáci přesunuli do mělnického podzemí, navštívili ještě kostnici a soutok s vyhlídkou u zámku.

Aktualizováno ( Úterý, 25 říjen 2016 )

skola_kvet2.jpg