Rozšíření „Bakalářů“ Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jiřina Trunková

Vážení rodiče,

chtěla bych Vám oznámit, že pro komunikaci s Vámi budu nyní mimo webových stránek školy a jiných informačních zdrojů používat především systém Komens, který je součástí Bakalářů, tedy internetové žákovské knížky - přihlašovací údaje byly předány v polovině září, do konce března budou předány i pro rodiče žáků 1. tříd.

Po přihlášení (odkazy na hlavní stránce zsmseno.cz) nebo ZDE, můžete sledovat moduly - rychlý přehled:

Úvod - přehled nových upozornění, rozvrh, zprávy, domácí úkoly

Osobní údaje žáka

Klasifikace - především průběžná klasifikace s váženým průměrem známky

Výuka - velmi rozsáhlé možnosti - informace o rozvrhu, suplování, domácích úkolech a probraném učivu

Absence - průběžná absence i zameškanost v předmětech

Ankety - pokud jsou připraveny

KOMENS - silný nástroj pro komunikaci - posílání zpráv - obousměrný režim (vyučující - rodič nebo i žák), omluvenky apod.

Nástroje a Odhlášení - spíše pro osobní užití

V pravé části okna jsou k dispozici další nastavení k jednotlivým modulům.

O všech těchto funkcích Vás budeme ještě blíže informovat na třídních schůzkách. V současné době probíhá pilotní provoz modulů, které můžete sledovat, zkoumat a připravit si dotazy pro třídní schůzky.

Informovat Vás budu především o záležitostech týkajících se celé školy. O interních záležitostech třídy a jednotlivých žáků s Vámi budou ve stejném systému komunikovat třídní učitelé.

Mgr. Jiřina Trunková, ředitelka

Aktualizováno ( Středa, 16 březen 2016 )

skola_kvet2.jpg