Desatero problémů města Mšena Tisk E-mail
Napsal Mgr. Jiřina Trunková

DESATERO PROBLÉMŮ MĚSTA MŠENA

V pondělí 19. října 2015 se od 17 hodin na sále radnice MěÚ ve Mšeně uskutečnilo veřejné setkání na téma „Desatero problémů města Mšena“, kterého se již tradičně zúčastnili i žáci naší školy.

V úvodu setkání pan starosta seznámil přítomné s dosavadním plněním námětů, které vzešly z minulých „kulatých stolů“. Koordinátorka večera vysvětlila pojem „Zdravá města“ a průběh práce ve skupinách. Bylo vytvořeno pět pracovních skupin podle toho, jaká oblast každého jednotlivce zajímala.

Naši žáci pracovali pod vedením Mgr. Martiny Klementové ve skupině F – Stůl mládeže. Na základě výstupů jednotlivých pracovních skupin bylo definováno deset problémů města Mšena, které budou ještě ověřeny anketou.

Nás těší, že požadavek žáků (a to již několikaletý) vytvořit nízkoprahový klub pro mládež se v celkovém hodnocení umístil na prvním místě, tedy jako problém zásadní. Velmi děkujeme všem žákům, kteří si našli čas a aktivně se zúčastnili tohoto setkání.

Aktualizováno ( Úterý, 20 říjen 2015 )