Hlavní stránka arrow Aktuality + foto arrow Archiv- šk. rok 2015/2016 arrow Regionální florbalová liga 2015/2016

Změny obsahu

Regionální florbalová liga 2015/2016 Tisk E-mail
Napsal Administrator

6. ročník RŠFL - průběh

Projektu Regionální školní florbalové ligy - RŠFL 2015/2016 se celkové účastní 14 škol, rozdělených do 2 sedmičlenných divizí (Kralupy a Mělník). Celkově odehrají naši hráči 12 utkání ve své „mělnické“ divizi, a pokud se jim bude dařit, mohou postoupit do závěrečného finalového klání v Kralupech o absolutního vítěze ligy (postupují vždy pouze první 4 týmy z každé divize).

2012/2013 - konečné 7. místo (na Mělníku 4. místo)

2013/2014 - konečné 5. místo (na Mělníku 2. místo)

2014/2015 - konečné 11. místo (na Mělníku 6. místo)

Hraje se ve sportovní hale IŠST Mělník, s „profi“ rozhodčími a v počtu 3+1 na 3 třetiny.

Nominace hráčů ZŠ Mšeno:

M. Rousek, Š. Dvorščík, M. Zajíc, J. Škvrna, V. Zelenková, K. Podpěrová, P. Vortel, M. Kos, J. Librcait, J. Martínek, J. Heidler, L. Horník, J. Zabilanský

Termíny turnajů: - vždy tedy jednou měsíčně ve čtvrtek. Odjezd v 7:55 od školy autobusem. Návrat ve 12:22 vlakem do Mšena.

1. kolo - 8. říjen - 0 bodů 5 : 22

Mšeno - ZŠ Seifertova Mělník ... 2 : 14 (1:6,0:4,1:4) - Zajíc 2+0, Vortel 0+1. Po našem vedoucím gólu převzal soupeř iniciativu a přesnou střelbou pravidelně navyšoval své vedení.

Mšeno - ZŠ Jungmannova Mělník ... 3 : 8 (2:0, 0:4, 1:4) - Kos 1+0, Zajíc 1+0, Librcait 1+0, Podpěrová 0+1. Perfektně sehraná 1. třetina, ale poté několik zbytečných chyb a lepší soupeř se dostal do vedení, po našem snížení na rozdíl jediné branky ve 3. třetině jsme sahali po vyrovnání, ale soupeř naši snahu využil, a do otevřené obrany si pojistil vítězství.

2. kolo - 5. listopad - 3 body 7 : 19

Mšeno - ZŠ Dolní Beřkovice ... 6 : 4 (0:4,2:0,4:0) - Zajíc 2+3, Kos 3+0, Librcait 1+0, Podpěrová 0+1. Po hororovém začátku, kdy jsme podcenili soupeře a hráli velmi nekoncentrovaně, byl stav 0:4. Řekli jsme si, že není co ztratit, musíme bojovat a důsledně bránit. Postupně jsme převzali zápas pod kontrolu a ukrajovali trpělivě ze soupeřova náskoku. V závěru se podařilo v dramatické koncovce strhnout vítězství na naši stranu.

Mšeno - ZŠ Neratovice ... 1 : 15 (1:6, 0:3, 0:6) - Vortel 1+0. Tento zápas jsme pojali spíše jako přípravu a zkoušku s těžkým soupeřem na další klíčová utkání.

3. kolo - 3. prosince - 1 bod 7 : 24

Mšeno - ZŠ Liběchov ... 4 : 4 (1:0, 1:3, 2:1) - Vortel 1+1, Zajíc 1+1, Kos 1+1, Librcait 1+0. Po poctivě odpracované první třetině jsme zaslouženě vedli 1:0. Liběchovští prolomili svou střeleckou smůlu a postupně se dostali do vedení 4:2. V závěrečné třetině se nám po hezkých kombinacích povedlo vyrovnat. V hektickém závěru mohlo utkání skončit jakkoliv, ale nakonec je remíza spravedlivá.

Mšeno - ZŠ Pšovka ... 3 : 20 (1:6, 0:7, 2:7) - Kos 1+1, Vortel 1+0, Zajíc 1+0. nabírání zkušeností proti prvnímu celku soutěže.

4. kolo - 21. ledna - 0 bodů 6 : 19

Mšeno - ZŠ Seifertova ... 1 : 10 (1:3, 0:5, 0:2) Zajíc 1 + 0 - Po pěkných akcích jsme mohli jít i do výraznějšího vedení, ale nedůsledností v obraně jsme dostali soupeře „na koně“. I nadále byla naše defenzivní hra velmi slabá, přesto jsme se v útoku dostali k 5-6 gólovým příležitostem na úpravu skóre, ale nedali jsme, kdežto soupeř trestal každé naše zaváhání.

Mšeno - ZŠ Jungmannovy sady ... 5 : 9 (0:4, 1:1, 4:4) Vortel 3+0, Zajíc 2+1, Kos 0+1, Podpěrová 0+1. Přes katastrofální úvod, kdy soupeř pohodlně nastřílel 4 branky jsme sehráli vyrovnanou partii. V závěrečné bláznivé třetině jsme dokonce dvakrát snížili na rozdíl 1 branky, ale ve snaze dorovnat stav, soupeř využil skulin v obraně a vítězství si pojistil.

5. kolo - 18. února - 1 bod 9 : 14

Mšeno - ZŠ D. Beřkovice ... 6 : 6 (2:4, 1:0, 3:2) Zajíc 3+1, Vortel 2+1, Kos 1+0. Velmi podobný průběh jako první naše střetnutí s Beřkovicemi. Na úvodní náš gól a některé naše pěkné akce, ale bez brankového efektu, přišla šňůra 4 branek soupeře. Bojovností a kvalitní střelbou jsme snížili na 5:6 a 14 sekund před koncem jsme při hře bez brankaře zaslouženě vyrovnali.

Mšeno - ZŠ Neratovice ... 3 : 8 (4:0, 2:1, 2:2) Vortel 2+0, Zajíc 1+0, Librcait 0+1, Dvorščík 0+1. Nadějný výkon, který zdobila důslednost v zadních řadách.

6. kolo - 17. března ... neúčast - soustředění SK Mšeno, exkurze 6.B a 9. tř.

Konečné 6. místo za 5 bodů při skóre 34 : 108