Hlavní stránka arrow Škola arrow OP VK - Výzvy č. 56 a č. 57 arrow Výzva k podání nabídek a výsledek - OP VK Výzva 56

Výzva k podání nabídek a výsledek - OP VK Výzva 56 Tisk E-mail

Výzva k podání nabídek na veřejnou zakázku "Zahraniční vzdělávací pobyty pro žáky"

V rámci realizace IPo Rozvoj čtenářství a cizích jazyků v ZŠ Mšeno, reg. č. CZ.1.07/1.1.00/56.1993 vyhlašuje Základní škola Mšeno, příspěvková organizace výzvu k podání nabídek na veřejnou zakázku "Zahraniční vzdělávací pobyty pro žáky"

Zvěřejnění znění výzvy na portálu OP VK

Vyhlášení výzvy: 10. 8. 2015

Ukončení podávání nabídek: 25. 8. 2015 do 14.00 (rozhodující je datum a čas fyzického přijetí nabídky podatelnou zadavatele – kancelář školy).

Předpokládaná hodnota veřejné zakázky: 487.290,- Kč včetně DPH - hodnota maximální a nepřekročitelná

Jedná se o zajištění týdenního (s cestou) zahraničního jazykově-vzdělávacího pobytu pro 36 žáků + 3 vyučující (pedagogický dozor) v Anglii v říjnu až listopadu 2015.

Kompletní zadávací dokumentace veřejné zakázky:

archiv .zip ve formátu PDF

archiv .zip ve formátu DOCX

Výsledek výzvy

Zadavatel v souladu s § 84, odst. 1, písm. a) ruší výše uvedené výběrové řízení. Ve stanovené lhůtě nebyly podány žádné nabídky.

zapis_posouzeni_hodnoceni_nabidek_Mseno.pdf

zruseni_VR_Mseno.pdf

vysledek_VR_Mseno.pdf

Dle příručky pro žadatele a příjemce Výzvy 56 bude zadavatel postupovat dle kapitoly 1.4.9 postupy zadavatele v nestandardních případech, odstavec c). Zadavatel řádně zveřejnil oznámení o zahájení výběrového řízení na stránkách OP-VK dne 10. 8. 2015, rovněž oslovil 4 uchazeče, a přesto neobdržel žádnou nabídku. Z tohoto důvodu bylo výběrové řízení zrušeno.
V dalším postupu bude zadavatel postupovat v souladu s příručkou pro příjemce dle kapitoly 1.4.9 odst. c) (str. 60), kdy zadavatel osloví konkrétního vybraného dodavatele s návrhem o uzavření kupní smlouvy. Zadavatel zachová původně požadovaný předmět zakázky a zadávací podmínky stanovené ve specifikaci zakázky.

Aktualizováno ( Čtvrtek, 12 prosinec 2019 )

2009.jpg